نمایش دادن همه 8 نتیجه

قیمت سینی ملامین شیرکوه یزد | سینی ملامین جدید

سینی ملامین به خاطر طرح ها و رنگ های بسیار زیبا و جذابی که دارد و همچنین استحکام بسیار بالا و قیمت مناسب، محبوبیت بسیار خاصی بین مردم و در آشپزخانه ها دارد. این نوع سینی های پذیرایی دارای طرح های فوق العاده زیبا و شادی هستند که لذت خوردن غذا و نوشیدنی ها را در هنگام پذیرایی، برای مهمان و میزبان چند برابر می‌کند.

کیفیت سینی ملامین

سینی ملامین نسبت به دیگر محصولات مشابه از جنس های دیگر، مقاومت و استحکام بسیار خوب و بی نظیری دارد و همچنین به خاطر طراحی کدر و ماتی که دارد، در استفاده های مداوم و شستشوهای مکرر، هیچ گونه لکه‌ای بر روی آن نمایان نمی‌شود و شکل کهنه و فرسوده نمی‌گیرد.

همچنین ضخامت و مواد به کار رفته در تولید سینی ملامین باعث می‌شود که لیوان و استکان هایی که در آن قرار میدهیم سر نخورد. این محصول با توجه به نوسانات قیمت در بازار از قیمت بسیار خوب و مقرون به صرفه‌ای برخوردار است.

ویژگی های ملامین شیرکوه یزد

سینی ملامین تولیدی در کارخانه ملامین شیرکوه یزد، از لحاظ کیفیت و کارایی تفاوت های بسیار زیادی با دیگر محصولات مشابه دارد.

زیبایی سینی های تولیدی در این مجموعه به قدری خیره کننده است که در زمانی که به آنها نگاه می‌کنیم، مثل این است که به یک تابلوی نقاشی زیبا خیره شده  باشیم.

ترکیب رنگهای جذاب و زیبا که در این طراحی‌ها به کار رفته است، حس خوب و آرامش بخشی در درون انسان زنده می‌کند.