نمایش 1–16 از 75 نتیجه

ظروف ملامین گرد و اشکال دیگر در سال ‌های ورود خود از ایتالیا به ایران، با طرفداران بسیاری رو به رو شدند. ولی با گذشت سال ها و ورود ظرف های دیگری مانند چینی، آرکوپال، پیرکس، کریستال و غیره این ظرف ها تا حدودی بازار خود را از دست دادند، تا حدی که از ظروف ملامینی دیگر برای مهمانی ها استفاده نشد. ولی در چند سال اخیر باز هم کارخانه های تولید کننده ملامین با استفاده از طرح های بسیار جدید برای تولیدات خود دوباره توانستند نگاه های بسیاری از خریداران را به سمت و سوی خود جلب کنند.

ملامین های گرد جدید با دارا بودن مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد نسبت به دیگر ظروف، هنوز هم جایگاه خاص خود را به‌ عنوان ظروف جلو دستی و ظروف مسافرتی دارند. حتی برای مهمانی ها نیز می توان از ظروف جدید ملامینی که دارای طرح های خاصی هستند استفاده نمود. از شرکت‌ های تولیدکننده معتبر پیشرو، کارخانه ملامین شیرکوه یزد می باشد که با وارد کردن طرح های بسیار خاص و جدید برای تولید ظروف ملامینی، توانست بسیار راه گشا عمل کرده و خرید انواع ظرف های ملامینی را ترند کند.

کارخانه ملامین شیرکوه یزد برای تولید محصولات خود طرح و رنگ های گوناگونی را در نظر گرفته است. به نوعی که همه افراد و همه سلیقه ها می توانند به خرید نمونه های مختلفی از آن ها بپردازند. این کارخانه از طرح های سنتی و طرح های جدید فانتزی برای تولید محصولات با کیفیت خود استفاده کرده است. از نمونه ظروف ملامین گرد که توسط این شرکت تولید می‌ شود می ‌توان به سرویس شش نفره ملامین گرد اشاره نمود.