رویه های ارسال سفارش

همانطور که می‌دانید خریدار توقع دارد که کالای خریداری شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن و همچنین در صحت و سلامت به دستش برسد. این توقعات در واقع خواسته‌های اولیه‌ی مشتری است و فروشگاهی که رضایت مشتری برایش مهم باشد، حتما به این دو موضوع توجه می‌کند. آیا تا به حال فکر کرده‌اید که برای ارسال سریع سفارشات چه باید کرد؟ ما در ادامه به بررسی نحوه‌ی ارسال سفارش توسط کارشناسان ملامین شیرکوه می‌پردازیم‌.

ارسال سفارش توسط پست پیشتاز

حتما شما هم به عنوان خریدار توقع دارید که کالای سفارش داده شده را سالم دریافت کنید زیرا هیچ چیز بدتر از مواجه شد با کالای شکسته شده نیست. علاوه بر این ممکن است شما سفارش خود را در موعد مشخصی لازم داشته باشید بنابراین رسیدن به موقع سفارش نیز اهمیت بسیار زیادی دارد‌. اگر شما هم این نگرانی‌ها را دارید باید بدانید که تمام محصولات کارخانه ملامین شیرکوه توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند و از سوی اداره پست نیز بیمه شده‌اند. بیمه بودن کالا این اطمینان را به خریدار و فروشنده می‌دهد که کالای مورد نظر بدون هیچ آسیبی به مقصد می‌رسد. بنابراین می‌توانید با خیالی راحت از محصولات این کارخانه خرید کنید و مطمئن باشید که سفارشات شما سالم به دستتان می‌رسند.‌

در ادامه ممکن است این سوال در ذهنتان ایجاد شود که سفارشات چند روزه به دستتان می‌رسند‌. در پاسخ به این سوال باید بدانید که سفارشاتی که توسط پست پیشتاز ارسال می‌شود در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مشتری می‌رسند. بنابراین ارسال سفارش توسط پست پیشتاز سریع‌ترین روش ارسال می‌باشد به همین دلیل کارشناسان کارخانه ملامین شیرکوه به محض دریافت سفارشات شما، آن‌ها را ثبت کرده و پس از بسته‌بندی تحویل مامور اداره پست می‌دهند تا با پست پیشتاز به دست شما برسد.

همچنین شما با دریافت کد رهگیری می‌توانید از زمان دقیق رسیدن سفارش مطلع شوید و مکان دقیق آن را شناسایی کنید. پس اگر می‌خواهید ظروف خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید حتما پست پیشتاز را انتخاب کنید. کارشناسان ما به صورت خودکار تمام سفارشات را با این پست ارسال می‌کنند تا هم از سالم رسیدن کالا مطمئن باشند و هم در موعد مقرر سفارش را به دست خریدار برسانند.