نمایش 1–16 از 24 نتیجه

سرویس 6 نفره 35 پارچه گرد رنگ زرد

قیمت هر عدد 1,600,000تومان

سرویس ملامین از عناصر و ابزارهای آشپزخانه می باشند که مطمئنا نمونه ای از آن ها را سر سفره ها و یا بین ابزارهای آشپزخانه ها دیده اید. در ادامه در مورد سرویس غذاخوری ملامین، خرید سرویس چند نفره ملامین، خرید سرویس 6 نفره و به طور کلی درباره خرید سرویس ملامین مطالبی را بیان خواهیم کرد تا آگاهی و آشنایی شما در انتخاب بهترین ظروف ملامین بیشتر شود.

لازم به ذکر است که یکی از بهترین برندهای شناخته شده در این زمینه، تولیدات برند کارخانه ملامین شیرکوه یزد است که با کیفیت ترین و زیباترین ظروف را با طیف گسترده ای در انواع مدل ها و طرح ها تولید می کند که دارای تنوعی از رنگ ها می باشند.

بهترین سرویس ملامین

در هنگام خرید سرویس ملامین بهتر است اطلاعاتی را درباره آن ها به دست آوریم، به عنوان مثال می توان از دارا بودن نام و علامت تجاری تولید کننده و سازنده این ظروف یاد کرد. همچنین توجه داشته باشید که ظروف ملامین باید کد متناسب با نوع ظروف را داشته باشند.

بهترین پیشنهادی که می توان در مورد خرید سرویس ملامین داشت در مورد معرفی برند ملامین شیرکوه یزد می باشد که دارای علامت استاندارد است و محصولات آن ها با استفاده از مجوز دریافت شده از طرف وزارت بهداشت تولید می شوند، تولیدات کارخانه ملامین شیرکوه یزد بسیار متفاوت و زیبا می باشند، همچنین مواد اولیه ظروف تولید شده از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با رعایت کامل اصول بهداشتی تولید می شوند.