نحوه ثبت سفارش

کسانی که بارها خرید اینترنتی داشته‌اند می‌دانند که امروزه شیوه‌های پرداخت در اکثر فروشگاه‌های اینترنتی تنها در انتقال وجه از طریق درگاه بانکی خلاصه می‌شود. این روش پرداخت در واقع سریع‌ترین، آسان‌ترین و بی‌ دردسرترین روش است اما ممکن است افرادی این روش را نپذیرند و به دنبال روش پرداخت در محل باشند. روش پرداخت در محل نیز مزایای خاص خود را دارد به عنوان مثال می‌توان گفت که اگر برای اولین بار از فروشگاهی خرید می‌کنید و اطمینان لازم را به آن ندارید می‌توانید از این روش استفاده کنید‌ تا خیالتان از بابت رسیدن سفارش و هدر نرفتن هزینه راحت باشد. اما باید بدانید که همه‌ی فروشگاه‌ها این شیوه پرداخت را ندارند و تنها تعداد محدودی از هر دو شیوه پشتیبانی می‌کنند.

 

انواع شیوه‌های پرداخت

برخی‌های از فروشگاه‌های اینترنتی تنها از روش پرداخت اینترنتی پشتیبانی می‌کنند بنابراین  امکان پرداخت در محل وجود نخواهد داشت. همانطور که گفته شد روش اینترنتی طرفدارن زیادی دارد زیرا شما با در دست داشتن یک کارت بانکی و رمز دوم به راحتی می‌توانید در منزل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن فرایند پرداخت را انجام دهید.

جالب است بدانید که شرکت ملامین یزد هم از روش پرداخت اینترنتی و هم روش پرداخت در محل پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید پس از انتخاب کالای مورد نظر و افزودن آن به سبد خرید، سفارش خود را نهایی کرده و در قسمت پرداخت روش پرداخت اینترنتی را انتخاب کنید.

این روش قطعی‌تر و راحت‌تر بوده و فاکتور خرید شما را صادر می‌کند‌. اما اگر به هر دلیلی تمایل به پرداخت در محل دارید می‌توانید این روش را انتخاب کنید و پس از ثبت سفارش، در محل اقدام به پرداخت مبلغ کنید.

لازم به ذکر است که اگر مایل به پرداخت اینترنتی هستید بایستی هزینه ارسال را هم پرداخت کنید. هزینه ارسال با هزینه سفارشات جمع می‌شود و مبلغ کل به هنگام تسویه به شما اعلام می‌شود. همچنین تمام محصولات کارخانه ملامین شیرکوه از طریق پست پیشتاز ارسال می‌شود. اطمینان داشته باشید که هزینه‌ای که برای ارسال کالا می‌کنید بسیار به صرفه است زیرا تمام سفارشات شما توسط پست بیمه می‌شوند و همچنین در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دستتان می‌رسد.