اگر دنبال ظروف با دوام و شیک برای پذیرایی از مهمانان خود در باغ، رستوران و هتل خود هستید. پیشنهاد می کنیم از ظروف ملامینی با کیفیت استفاده کنید. پس ضرورت دارد در زمان خرید به اعتبار و سابقه شرکت مورد نظر توجه کنید. همچنین خرید ظروف ملامین عمده در بیشتر شرکت ممکن است، همچنین قیمت ملامین عمده و ملامین فله ای پایین تر از قیمت خرده می باشد که می توان از سایت های مختلف جویا شد.

برای ثبت سفارش ملامین عمده از کارخانه ملامین شیر کوه یزد مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید تا کارشناسان فروش مجموعه، با شما تماس حاصل فرمایند.


آنچه که باید درباره ظروف ملامین باید بدانیم

همه ما به احتمال زیاد ظروف ملامین را دیده و در داخل آن غذا خورده ایم ولی از مزایا و معایب آن اطلاعات چندانی نداریم. در این مقاله می خواهیم به چگونگی استفاده از این ظروف، نگهداری و این که چه چیزی ملامین را این قدر منحصر به فرد کرده بپردازیم.

خرید ظروف ملامین  و استفاده از آن برای کسانی که ظروف چینی شان در حال شکستن و خرد شدن هست پیشنهاد می شود. ظروف ملامین بهترین انتخاب برای هتل ها و سالن های غذاخوری است. همچنین در شرکت های معتبر مانند ملامین یزد، ظروف ملامین عمده و ملامین فله ای به فروش می رسد.

ملامین اولین بار حدود 55 سال قبل در ایتالیا تولید شد. تقریبا ده سال بعد از تولید وارد ایران شد. از آنجا که این ظروف بسیار سبک و مقاوم بودند و قیمت پایینی نسبت به ظروف دیگر داشتند از همان لحظه ی ورود به ایران، با استقبال زیادی مواجه شدند.

بعد از سه دهه، به دلایل مختلف استفاده از ظروف ملامین در بین مردم کمتر شد. اما هتل ها و سالن های غذاخوری با خرید ظروف ملامین عمده توانستند ضرر ناشی از شکسته شدن بیش از حد ظروف را بگیرند. همچنین در این بین افرادی هستند که از این ظروف در پیک نیک و مسافرت استفاده می کنند چون حمل آنها آسان است و به راحتی آسیب نمی بینند.

نگهداری از ظروف ملامین

ظروف ملامین ممکن است از آن دسته از ظروف باشد که به سختی می شکند یا کمتر دچار مشکل می شود اما این دلیل نمی شود که شما ظروف را به حال خود رها کنید و از آن نگهداری نکنید. به عنوان مثال: ظروف ملامین را در ماکروفر قرار ندهید چون در دمای بالا کیفیت خود را از دست می دهد، چاقوی را محکم بر سطح آن نکشید چرا که بر روی سطح آن خراش ایجاد می کند و برای شستن از سیم ظرفشویی استفاده نکنید.