زیبایی و چشم نوازی ظروف ملامین سفید ساده

همه ما غذا خوردن در ظروف ملامین را تجربه کرده ایم و با گذشت مدت زمان زیادی از ورود این ظروف همچنان بازار خرید و فروش آن ها از رونق بالایی برخوردار است و با بالا رفتن تنوع ظروف چینی، بلوری و … باز هم ظروف ملامین جایگاه خود را حفظ کرده و از محبوبیت بالایی برخوردارند. ظروف ملامین سفید ساده در عین سادگی بسیار شیک می باشند و همین امر در زیبایی سفره پذیرایی نقش مثبتی را ایفا می کند.

بسیاری از رستوران ها و تالارها از این ظروف ملامین سفید ساده استفاده می کنند زیرا با گذشت زمان این ظروف هیچ گاه از مد نمی افتند و اینکه سبک تر بودن و دوام بالای آن ها در مقایسه با ظروف چینی و بلوری سبب شده که بیشتر از این ظروف ملامین استفاده شود. این ظروف امروزه در طرح ها و رنگ های مختلف هم تولید می شود و افراد و حتی رستوران ها با توجه به سلیقه خود می توانند ظروف ملامین مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

درج لوگوی اختصاصی شما روی  ملامین

مزایای استفاده از ظروف ملامین بر کسی پوشیده نیست و یکی از روش های به صرفه برای تثبیت هر نوع برند در ذهن مشتری ها استفاده از چاپ تبلیغات بر روی ظروف ملامین می باشد. و با توجه به جنس ظروف ملامین و مقاومت در برابر درجه حرارت های بالا و پایین، مقاوم بودن در برابر افتادن و شکسته شدن و اینکه هر نوع تبلیغی که بر روی این ظروف نوشته شود پاک نمی شود و در سرجای خود باقی می ماند سبب شده که ظروف ملامین گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات در نظر گرفته شود.

زیرا یکی از ارزان ترین و ساده ترین روش های تبلیغاتی است و بیشترین تثبیت را در ذهن مشتری دارد.که برای این کار می توان لوگو، نام رستوران و هر تبلیغ دیگر که مدنظر باشد را انتخاب و به راحتی می توان بر روی ظروف ملامین چاپ کرد. یکی از کارخانجات معتبر و شناخته شده در زمینه تولید ملامین در کشور، شرکت ملامین شیرکوه یزد می باشد که آماده همکاری با بسیاری از رستوران ها، کافه ها، سالن های پذیرایی و … است که علاوه بر تحویل جنس با کیفیت و اصل و با هزینه مناسب می توانند هر نوع تبلیغ گفته شده بر روی ظروف ملامین را چاپ کرده و در اختیار مشتری قرار دهند.

ظروف ملامین کافه و مزایای استفاده از آن

یکی دیگر از ظروفی که امروزه در کافه ها مشاهده می شود ظروف ملامین کافه می باشد این ظروف علاوه بر تنوع بالا در رنگ و طرح، سبک بوده و از مقاومت بالایی در برابر شکستن برخوردارند و از دیگر نکات مثبت برای خرید این ظروف قیمت مناسب آن در مقایسه با سایر ظروف می باشد اما یکی از نکاتی که باید در خرید ظروف ملامین در نظر گرفته شود این است که حتما ظروف ملامین دارای نشان استاندارد باشند زیرا با سلامت انسان در ارتباط هستند و وجود مهر استاندارد حک شده بر روی آن نشان از سالم بودن آن است و ضخامت ظروف بسته به ظرفیتشان باید باشد و ظروف استفاده شده در رستوران ها، کافه و … دارای سطح صاف، براق و یکنواخت باشد که در صورتی که لبه ظروف ملامین تیز، غیر یکنواخت باشد نشان دهنده خرابی و ناسالمی ظروف است.

با توجه به تنوع کاری بالای این شرکت و با کیفیت بودن محصولات تولیدی از یک سو و استفاده از مواد اولیه اصل و بهداشتی از سوی دیگر سبب شده که روز به روز رستوران ها، هتل ها و سالن های پذیرایی … محصولات مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه کنند. برای سفارش ملامین ساده یا لوگوی مجموعه شما فرم زیر را تکمیل نمایید و یا با شماره تلفن فروش :۰۹۱۳۱۵۱۱۷۴۳ (فلاح زاده) تماس حاصل فرمایید.